Stavíme dům

Blog o stavbě levného zděného domu
 

Instalace závěsného WC


     V sobotu jsme si dali den voraz a v neděli (3.5.2010) Míra přistoupil k řešení jednoho z nejdůležitějších zařízení v domě - toalety. Tuto činnost jsme naplánovali z několika důvodů, 1) není nad to mít se kde vy... mít si kde dojít na záchod - nejlépe v soukromí svého domu a 2) v blízké době se chystám na stavbu pozvat firmu, která by nám měla vytvořit návrh koupelny a WC a k tomu je potřeba všechno správně naměřit a rozvrhnout. Tímto bude jasno, jak budou veškeré přizdívky ve finále vypadat a firmě lze sdělit konkrétní rozměry...


     Ráno jsme v OBI zakoupili 1 ks závěsného WC modulu, pár 5cm šedých příčkovek z porobetonu, pytel lepidla, nějaké hadičky, kolena a další serepetičky a vydali se na stavbu. Jedna nová WC mísa nám zbyla z rekonstrukce stávajícího domu, kde jsme plánovali druhé WC, takže se ušetřila nějaká ta koruna.


     Ten den si Míra naplánoval obezdění stoupaček, instalaci závěsného WC modulu, který je navržen hned vedle a také jeho obezdění. Instalace modulu proběhla v pořádku dle návodu od výrobce. Když bylo vše na svém místě, zjistili jsme, že záchod bude příliš blízko u zdi a při utírání zadnice :-) bychom se mohli praštit do lokte, takže nakonec došlo k demontáži a novému upevnění o cca 30 cm dále. Jo, jo, šetřit místem by se v tomto případě nemuselo vyplatit.


         
obr. 1: Míra instalatér     obr. 2: Míra zedník     obr. 3: Co dělat, když dojdou "pětky"


05.05.2010 11:02:45 |
Autor: Ája
| stálý odkaz

Komentáře

0 komentářů:

přidat komentář
<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se