Uživatel:
Heslo:
Zapomněli jste heslo?
ok

Komentáře

Vaše jméno:
Váš e-mail:
Text:
počet komentářů: 3
10.08. 13:59 | autor: Míra
Ve zkratce se dá říct, že stavebnice obsahuje všechno kromě lepidla :-) Beton není součástí stavebnice. Byl jsem z toho dost překvapený co vše k tomu dostanu. Takže základ jsou tvárnice. To je jasný. No a teď jsem přebíral materiál na fošnový strop a věnec. Dostal jsem všechny armatury pro armovaní na celý dům, kotevní pásovinu na přichycení pozednice. Bednění pro podepření věnce (viz. foto) Hřebíky pro uchycení bednění do zdi. Fošny na strop a šest dvoustovek hřebíků pro úpravu stropu kvůli prostupu komína. Dál dostanu ještě 2,2 kubíku prken a cca 400-600 hřebíku na přibití prken. Podrobný soupis vytáhneme z dokumentace. Je potřeba ještě počítat s nákupem polystyrenu o sile 5cm pro přípravu bednění kolem fošen viz obr. ( http://www.volny.cz/p-marek/foto_galerie/fotky/34.jpg ) A vymyslet jak provedete ucpávky otvoru. My volili taktéž polystyren, ale lze použít i jiné alternativy dle návodu výrobce. (igelit, papír, lepenku)


10.08. 10:31 | autor: Ája
To Milan: Také zdravíme, vše, co je součástí dodávky je přesně napsáno v tom manuálu ke zdění, takže není problém to sem všechno vypsat. No a na p. Marka se zkuste obrátit asi spíš telefonicky. Nevím, jak často chodí na mail. Jinak si myslím, že ty ceny budou stejné.


10.08. 10:18 | autor: Milan Staněk
Zdravím, jde vám to pěkně od ruky. Jenom kdyby zbylo trochu času mohli byste písnout co vše obsahuje stavebnice. Psal jsem maila p. Markovi ohledně aktuálních cen stavebnic a žádná odpoveď. Předem dík.

ÚVOD | BLOGY | ČLÁNKY | O NÁS | PODMÍNKY SLUŽBY
© 2019 - obsah publikovaných příspěvků je duševní vlastnictví relevantních autorů - provozuje Zásobování a.s.