Stavíme dům

Blog o stavbě levného zděného domu
 


Vizualizace - koupelna

Velikost: 12,5 m2


Zde je návrh rozvržení koupelny v přízemí domu. Ve volném rohu bychom časem rádi instalovali malou domácí saunu. Obklady jsou pouze orientační. Nábytek bude využit stávající (Freden by Ikea).


Návrh byl vytvořen pomocí plánovačí KOLO by Sanitec a Ikea.


        


        


        


27.04.2009 20:22:52 | 0 komentářů
Autor: Ája
| stálý odkaz


Vizualizace – kuchyně, jídelna a obývák

Velikost místnosti: 46,8 m2


Asi mnohem zajímavější je následující vizualizace propojení kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Tyto místnosti jsme chtěli mít spojené, aby tvořili společenský prostor domácnosti, což by se nám mělo splnit. Návrh je opět vytvořen pomocí plánovače Ikea, protože i samotnou kuchyň a jídelnu zamýšlíme zakoupit zde. Osobně jsem si vybrala solitérovou kuchyň Värde, jelikož se mi zdá oproti klasické vestavěné lince originální. Výhodou je i to, že se jednotlivé díly dají různě přestavovat. To se u Míry nesetkalo zrovna s pochopením, ale nakonec jsem ho uspokojila barem, který byl na jeho požadavek zahrnut a tak mi to snad projde. Doufejme, že bude tato série v době zařizování kuchyně stále ještě v nabídce Ikea a hlavně, že na ní budou peníze. Vyobrazená jídelna je z řady Ingolf, obývací stěna a sedací nábytek nebyl v plánovači k dispozici, ale pro představu jsem to vyřešila pomocí bílých dílců daných rozměrů. Já jsem přívrženec retro stylu a tak nábytek v obýváku tvoří série Markör, kterou myslím velice dobře doplní navržená kachlová kamna uprostřed místnosti. Hned vedle je servírovací stolek ze série Förhöja.


            


        


        


22.04.2009 06:13:20 | 0 komentářů
Autor: Ája
| stálý odkaz


Vizualizace – ložnice přízemí

Velikost místnosti: 15 m2


Do doby než bude hotové podkroví domu se dočasně zabydlíme v místnosti situované v přízemí. Zde by měla být po dokončení pravděpodobně pracovna s nějakou tou možností přespání pro hosty. A jelikož jsme poměrně věrní přívrženci Ikea, ve které jsme si pořídili těch pár kusů výbavy, co máme, naplánovala jsem místnost v Ikeáckém plánovači a to vč. konkrétních kusů nábytku (postel ze série Noresund, nábytek Hemnes).


     


  


21.04.2009 13:42:53 | 0 komentářů
Autor: Ája
| stálý odkaz


Vizualizace

Aby to nebylo tak nudné a abyste získali představu, jak by to u nás mohlo jednou vypadat, zavádím rubriku „vizualizace“, kam bych ráda umisťovala návrhy interiérů, příp. exteriérů (na tom se začalo pracovat v jednom prográmku, ovšem z nedostatku času se práce přerušila, tak snad později). Výsledek bude záviset především na dostatku finančních prostředků, jelikož náš rozpočet je vskutku nízký.


21.04.2009 13:42:18 | 0 komentářů
Autor: Ája
| stálý odkaz

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se